KasicaBlog.pl na blogu Książka psychologiczna

psychologia

Maj 29, 2015 • BLOG, Myślę, że • Views: 1517

Zapraszam Was do krótkiej przygody, w której gram główną rolę. Rola jest niewielka, za to przekaz cenny i miejsce godne polecenia. Zabieram Was do świata Książki psychologicznej, a więc na inny psychologiczny blog, gdzie opowiadam o Psychologii Pozytywnej, nie tylko innemu psychologowi, co i nowym Czytelnikom. Polecam tam książkę, która nie tylko bliska jest mojemu sercu, ale ta, jak i każda inna publikacja Martina Seligmana, wprowadziła mnie na dobre do świata pozytywności, dobrostanu i dalej pomaga w drodze ku pełni życia. Zatem biegnijcie na blog Katarzyny, czytajcie wywiad i poznajcie inne psyche lektury! Idą wakacje, a na wakacje dobrze zabrać mądrą księgę. Zapakujcie więc dobre tytuły i bawcie się seligmanowską pełnią życia, nie tylko latem. Do usłyszenia!

Dziękuję Kasiu za udział w Twoich blogowych wywiadach, cierpliwość w czekaniu i miłe słowa pod moim adresem. Życzę dalszych sukcesów i lektur, które dalej będą inspirować i otwierać Czytelnikom drzwi do świata psychologii.

Koniecznie poznajcie Kasi blog: http://ksiazkapsychologiczna.blogspot.com 

Tagi:,

  • Gratulacje 🙂

    • Dziękuję i zapraszam na jeden i drugi blog po wiele psychologicznych inspiracji:)

  • Dzięki Aniu za ten wpis, za życzenia i za całą Twoją pozytywną energię, której troszkę sobie od Ciebie wzięłam;-)

    • Dziękuję Kasiu za gościnę i życzę samych pogodnych dni i sukcesów w życiu i w blogowej przygodzie:) Optymizmu co dzień uczę się i ja, bo co dnia chcę więcej, dla siebie i na blog:) Pozdrawiam pozytywnie:)