Believe Your Dream (Inspirational Animation)

Wrzesień 22, 2014 • Inspiracje, Motywacja, Sukces, Zobacz • Views: 2114

Put the blanket over your back, then you became a superman/superwomen.

Zapraszam po chwilę inspiracji i powrót do dzieciństwa, gdzie wszystko było możliwe, a wyobraźnia, marzenia i fantazja nie miały żadnych granic, wyznaczonych norm, znaków zakazów i ograniczeń stawianych przez dorosłość, zasady czy tak nie wypada, to się nie uda, albo nie ma sensu. Wypadało wszystko na ile pozwalali/nie widzieli rodzice i o ile nie kończyło się to łzami, to za tamtymi wspomnieniami, przygodami i ciekawością świata, stały śmiałe dziecięce marzenia, które lada chwila miały się ziścić!

Ta krótka animacja może Cię przenieść w tamte czasy, kiedy przypomnisz sobie swoje najzabawniejsze przygody, i na chwilę przeniesiesz się w swój błogi i beztroski świat dzieciństwa i bohaterów Walta Disneya, Hannah Barbera czy Kaczora Donalda.

Ja wróciłam do chwili, gdy super ekstra wystrzałowa dziecięca i dziewczęca zabawa w dom została przerwana, niefortunnym spotkaniem z czarną mazią,.. Smoła, tak jej było na imię! A Ty gdzie teraz jesteś, w co się właśnie bawisz, co wspominasz i co wywołało ten śmiech?

Tagi:

  • Zasmucił mnie ten filmik. Dorosłość skrzydła podcięła i czasem trudno jest je znaleźć i założyć ponownie.

    • kasicablog

      Jest smutny, bo pokazuje ile marzeń zostało tylko marzeniami, bo lęk, obawa, ocena, osąd, krytyka zatrzymały nas w drodze do realizacji nawet najśmielszych pragnień. Jest piękny, bo pokazuje, że never too late i zawsze jest czas aby to COŚ zmienić, a to coś nie zawsze musi być super ekstra spektakularne, czasem chodzi o małe kroki, pierwsze do potem wielkiej zmiany:) Słynnemu Elvisowi P. też wmawiano, że z takim głosem może być co najwyżej śpiewakiem we własnej ciężarówce, w której jest kierowcą:) Pozdrawiam pozytywnie:)